29 Mayıs 2009 Cuma

BİR KARI KOCANIN AYNI GÜN GÜNLÜKLERİNE YAZDIKLARI:))‏

Kadının Günlüğüne yazdıkları:
Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi, bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız..

Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım,yoksa? Tüm cilvelerime rağmen,bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş. Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor. Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım 'neyin var?'diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu,uzaklık dolu.. 'Yok birşeyim' diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bukadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile. Belki de kilo alıyorum. Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk..Stepe başlasam? Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan.Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar. Bitti..Bittti..Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Kocanın Günlüğüne yazdıkları :
Öff be, FENERBAHÇE şampiyon olamadı. Ama, kuru fasulye güzeldi....

3 yorum:

Adsız dedi ki...

harikaharikaharika :D

papatya dedi ki...

gercektede böyle galiba erkekler surat asınca kadın hemen kendiüstüne alınır güzel bir yazı aktardığın için saol

tatesal dedi ki...

Canım eminimki sen benden daha güzel yaparsın,neydi o sana geldiğimizdeki tabak....Ha o tabağıda yayınladım gördünmü?Eskiyi karıştır bak....
Ayyy çok fena küsme şekerim seni özel olarak beklerim...Zaten özgül teyzeyi zor tuttum...Yer yemez Şükran teyzelere gittiler....
Öpüyorum ,sevgiler...